Archiwum kategorii 'Dzieci'

Antek

Autor: Piotrek Kaleta
8 April 2014

Fotografowanie dzieci to zawsze duża frajda, a w przeciwieństwie do fotografii ślubnej stresu jest “zero”. Normalnie sama radocha. Tym razem jednak było nieco inaczej, gdyż dzisiejszy “model” – Antek lubi być fotografowany jeszcze mniej niż ja sam :P Było ciężko, ale mam nadzieję, że dałem radę ;)

Antek-01
Zobacz cały wpis »Alicja

Autor: Piotrek Kaleta
14 January 2014

Rok 2013 był dla mnie bardzo specyficzny i właśnie ta specyficzność przełożyła się na naprawdę dłuuugą przerwę w blogowaniu : \\ Ale mamy rok 2014 i czas choć nieco nadrobić zaległości : ) Dziś zapraszam do poznania małej (nawet bardzo) Alicji. Sesja tradycyjnie bez fajerwerków rozumianych jako bicie fleszem po oczkach i rewii mody, przez które mała modelka schodzi na drugi plan.

001-Alicja
Zobacz cały wpis »Filip

Autor: Piotrek Kaleta
26 March 2012

Dziś zapraszam na spotkanie z urodzonym rozrabiaką – Filipem :) Przyznam, że to była jedna z trudniejszych sesji plenerowych jakie do tej pory zdarzyło mi się wykonać a ten aniołek z poniższego zdjęcia wystawił zarówno mój refleks jak i wydajność autofocus’a w moim Nikonie na naprawdę ciężką próbę. Mam nadzieję, że nie poległem ;)

dzieci, fotografia, fotografia dziecięca, fotografia dziecięca Dolny Śląsk, fotografia dziecięca Wrocław, sesja w plenerze, zdjęcia
Zobacz cały wpis »Dominika

Autor: Piotrek Kaleta
29 October 2011

Tym razem to ja miałem okazję asystować na zdjęciach mojej Myszolinie :) Naszą wspólną modelką była Dominika. Dosłownie kilka kadrów z tej sesji znajdziesz poniżej.

Artystyczna Fotografia Dziecięca, Brzeg Dolny, Dolny Śląsk, Dzieci na fotografiach, Dzieci na zdjęciach, FaceBook, Fotografia, Fotografia Artystyczna, Fotografia Dzieci, Fotografia Dziecięca, Fotografia Dziecięca Dolny Śląsk, Fotografia Dziecięca Wrocław, Kids, Kids Photography, Portrety Dzieci, Sesje Dziecięce, Wrocław, Zdjęcia, Zdjęcia dla Dzieci
Zobacz cały wpis »Hubert i jego pierwszy wielki dzień

Autor: Piotrek Kaleta
24 June 2011

Dziś kilka ujęć nieco innego rodzaju. Tego dnia mały Hubek co prawda jeszcze nie wiedział, że to był dla niego BARDZO WAŻNY DZIEŃ. Ale to akurat nie przeszkadzało mu by z zaciekawieniem przyglądać się temu wielkiemu pomieszczeniu w jakim się znalazł i cieszyć się z tego, że uwaga całej rodziny była w tę niedzielę skierowana wyłącznie na niego :)

Chrzciny, Chrzest, Fotografia, Reportaż, Wrocław
Zobacz cały wpis »Jagódka :]

Autor: Piotrek Kaleta
12 February 2011

Dziś dla odmiany chcę pokazać kilka zdjęć mojej najmłodszej jak do tej pory modelki – Jagódki :]

Fotografia Dziecięca, Sesje Dziecięce, Staniszów, Zdjęcia, Zdjęcia dla Dzieci
Zobacz cały wpis »