Archiwum kategorii 'Moda Ślubna'

2 April 2012

Dziś o nie moich zdjęciach :) Wyjątkowo, ale też okazja jest zacna, gdyż aparat znalazł się w rękach Petera Lindbergh\’a, modelką była Isabela Fontana a całość opublikowano na łamach Francuskiej edycji Vogue.

Jak dla mnie: Intrygujące, Inspirujące, Inne.

Peter-Lindbergh-Isabela-Fontana-Vogue-France

Całość na łamach kwietniowego numeru Vogue France, a dla zainteresowanych tematem ale bez dostępu do papierowej wersji tego miesięcznika jest TEN link.Czas na ślub [link]

Autor: Piotrek Kaleta
14 October 2009

Będzie o zdjęciach, ale bez zdjęć (tutaj ofkors) ; )

Ciekawostka fotograficzna związana z tradycjami ślubnymi z różnych stron świata znajduje się pod tym linkiem: www.990px.pl : ]Kolejny raz na targach i kolejny raz jako widzowie – z banalnych powodów: po pierwsze nie chcemy z Magdą być 24 bodaj ekipą która się na targach wystawia, po drugie lubimy jeździć a targi wiązały by nas z Dolnym Śląskiem. Poza tym? Impreza ewidentnie się rozrasta, zainteresowanie nią również – co można było poczuć po czasie oczekiwania przed kasą biletową :)

Zapraszam na kilkanaście ujęć z okolic wybiegu:

Wrocław, 13 stycznia 2008r. IV Dolnośląskie Targi Ślubne
Zobacz cały wpis »To moja pierwsza wizyta na branżowych targach. Oprócz wczucia się w mimo wszystko specyficzną jak na targi atmosferę i kilku przemyśleń na temat swej obecności na nich w przyszłym roku wyjazd zaowocował blisko czterogodzinną sesją fotograficzną przy wybiegu. Poniżej kilka wybranych ujęć.

Wrocław, 14 stycznia 2007r. III Dolnośląskie Targi Ślubne
Zobacz cały wpis »