Archiwum kategorii 'Niekoniecznie Śluby'

Misie

Autor: Piotrek Kaleta
9 September 2012

Wczoraj złapane :) Brama to nie była, przebierańcy też nie ;)

Piotr Kaleta, reportaż ślubny, zdjęcia ślubne, WrocławHubert i jego pierwszy wielki dzień

Autor: Piotrek Kaleta
24 June 2011

Dziś kilka ujęć nieco innego rodzaju. Tego dnia mały Hubek co prawda jeszcze nie wiedział, że to był dla niego BARDZO WAŻNY DZIEŃ. Ale to akurat nie przeszkadzało mu by z zaciekawieniem przyglądać się temu wielkiemu pomieszczeniu w jakim się znalazł i cieszyć się z tego, że uwaga całej rodziny była w tę niedzielę skierowana wyłącznie na niego :)

Chrzciny, Chrzest, Fotografia, Reportaż, Wrocław
Zobacz cały wpis »Zaproszenie :]

Autor: Piotrek Kaleta
6 May 2010

Ze wstydem przyznaję, że nieco zapuściłem się blogowaniem. Przepraszam i biorę się za nadrabianie zaległości. W ramach przeprosin zapraszam do odwiedzenia Mysioperciastego blogu a pretekstem niech będzie pierwsza część materiału z przełomu marca i kwietnia. Na zachętę:

Annapurna, Circut, Kathmandu, Katmandu, Nepal, trekking

Całość sukcesywnie na Mysiej Perci.10 September 2008

Naprawdę przedziwnym zbiegiem okoliczności pewnego wrześniowego popołudnia znalazłem się w Płocku na finale 3 edycji wyborów Studenckiej Miss Polski. Impreza prowadzili: Agata Młynarska oraz Maciej Florek – zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu”You Can Dance“. Oprawę muzyczną zapewniła Grupa D-Tonacja a gwiazdą wieczoru był zespół The Jet Set. Na scenie pojawili się również Małgorzata Staniszewska oraz Michał Milewski ze studia tańca SHOW DANCE. Michał Milewski zadbał również o choreografię finału Studenckiej Miss Polski.

2008, Miss, Polski, Studencka, Wybory
Zobacz cały wpis »2 April 2008

Obiecana część druga zdjęć : )

2008, Elite, Look, Model, Wrocław, Wybory

Linia startu
Zobacz cały wpis »29 March 2008

Przyznam, że się zdziwiłem gdy wśród uczestniczek tegorocznej edycji wrocławskiego finału konkursu Elite Model Look zobaczyłem kilka dziewczyn startujących w ubiegłym roku. Jednak było warto – właśnie jedna z nich pojedzie na krajowy finał do do Warszawy :)

2008, Elite, Look, Model, Wrocław, Wybory
Zobacz cały wpis »