Archiwum kategorii 'Administracyjnie'

14 November 2011

Od kilku dni ktoś wysyła (albo wysyłał ale konsekwencje techniczne tego trwają do tej chwili) bardzo duże ilości spamu podszywając się pod moje  firmowe konto pocztowe.

Wszystkie osoby, które dotknęła działalność tego osobnika chciałbym w tym miejscu przeprosić, ale naprawdę niewiele więcej mogę w tej chwili zrobić :\\ Na chwilę obecną konto eMail, pod które się podszyto jest zablokowane.

PiotrekW końcu mam swój FanPage :)

Autor: Piotrek Kaleta
30 October 2011

Profil na “fejsie” mam już od dość dawna ale FanPage’a dorobiłem się dopiero teraz : ) Zapraszam więc do odwiedzin i “zlajkowania” zarówno tej strony: Piotrek Kaleta@FaceBook jak i pojawiających się na niej sukcesywnie zdjęć.

Teraz – jak już “obczaiłem” co do czego :P – informacje o nowych wpisach na blogu będą się praktycznie od ręki na tym profilu : )Małe przemeblowanie na WWW

Autor: Piotrek Kaleta
4 April 2011

Poprzednią wersję lubiłem, ale tę lubię jeszcze bardziej – od dziś jest tak:

otograf na ślub, fotografia, reportaż ślubny, Sesja plenerowa, wiązanki ślubne, zdjęcia ślubne

;)Żeby wygrać trzeba grać – 3×7.

Autor: Piotrek Kaleta
27 April 2009

Konkurs organizowany przez “Forum Fotografów Ślubnych” w ubiegłym roku z różnych względów traktowałem dość … niedbale. Generalnie jakoś moje prace nie mogły przebić się do pierwszej 10-ki. Ostatnia edycja konkursu w roku 2008 to jednak miła odmiana – trzy poniższe zdjęcia zajęły w swych kategoriach 7. miejsca.

“Ślub”

b060-247-monika-michal
Zobacz cały wpis »Koniec ciszy

Autor: Piotrek Kaleta
1 January 2009

Cztery miesiące przerwy w blogowaniu. Czy zostanie mi to wybaczone? Mam nadzieję, że tak :) Po prostu w pewnym momencie ilość zdjęć jaką miałem się zająć stała się tak duża, że przestałem zajmować się czymkolwiek innym niż ich obróbka. Z dużą częścią tych zaległości obróbkowych już się uporałem i teraz sukcesywnie zamierzam nadrobić zaległości blogingowe :)

A tak w ogóle: wszystkiego najlepszego w nowym roku! :)

PS
W ciągu najbliższego miesiąca rusz nowa wersja mojej strony WWW, oczywiście z nowymi galeriami :DMała wielka zmiana

Autor: Piotrek Kaleta
26 August 2008

Od czasu gdy wystartowałem z tym blogiem minęło już półtora roku, wpadałoby więc nieco odświeżyć jego szatę graficzną – to stało się dziś i jest to zmiana mała. Zmianą “wielką” jest to, że mogę obecnie umieszczać dużo większe zdjęcia (700px u podstawy) – w końcu zdjęcia poziome będą miały wymiary nieco większe niż dotychczasowe “znaczki pocztowe” ;) a Ola i Tomek są pierwszą parą, której galerię zamieszczam właśnie w większym formacie. Co się tyczy poprzednich wpisów to w wolnej chwili (he he – czyli chyba w zimie ;) ) postaram się podciągnąć zdjęcia do większego formatu.