Archiwum kategorii 'Zaręczyny'

16 August 2007

Ta pogoń wypadła dość dosłownie – nasze spotkanie w Książu z powodu bardzo ostrego światła i ogólnej duchoty przełożyłem z 14.00 na 16.00. Po 16.00 słońce faktycznie nieco odpuściło tyle, że duchota zamieniła się … w deszcz : ( (nie ma lekko). Może nie wywróciło to od razu naszych popołudniowych planów (raczej wzbogaciło je o spokoje pogaduszki przy herbacie) ale sprawiło, że pojawił się element związany z ograniczoną ilością czasu czyli pośpiech – a tego przy fotografowaniu wyjątkowo nie lubię : P

Fotografia, Sesje Zaręczynowe, Zaręczyny, Zdjęcia Zaręczynowe, Wrocław, Książ, Mietków
Zobacz cały wpis »19 July 2007

Czas: kilkanaście minut po największej tego dnia ulewie. Miejsce: okolice wrocławskiego Rynku. W rolach głównych: Iwona i Paweł. Efekt naszego spotkania to między innymi te ujęcia:

IP1-01
Zobacz cały wpis »29 June 2007

Piątkowa sesja jeszcze w czwartek wieczorem stała pod znakiem “?”. A to za sprawą jakiegoś paskudnego wirusa, który nieco “rozłożył” Justynę. W tej sytuacji wiadomość na migającej w piątek rano “gadule” ucieszyła mnie potrójnie: raz, że Justyna do zdrowia wraca; dwa, że gdyby nie w piątek to Justyną i Maćkiem mógłbym spotkać się dopiero w grudniu; trzy, (najmniej ważne, ale ciekawość mnie zżerała) była okazja aby sprawdzić na na autostradzie zachowuje się wiosenny nabytek.

Wizytę w Tychach zaczęliśmy z żonką (jak gdzieś kiedyś napiszę Myszka, to o niej będzie : ) ) tradycyjnie od typowego dla nas … lekkiego błądzenia – tym razem w Gliwicach : ) – nie ten zjazd na autostradzie i zafundowałem nam krótkie zwiedzanie Śląska. Na szczęście czasu mieliśmy dużo i nie miało to negatywnych konsekwencji dla harmonogramu na to popołudnie.

Co najpierw robi fotograf ślubny po przyjeździe do miasta w którym po raz pierwszy przyjdzie mu robić zdjęcia? Nie wiem jak inni, ale ja odwiedzam kościoły. Od tego jak jest w nich jasno w końcu zależy bardzo wiele. Na zdjęciach znalezionych w internecie było widać, że kościół pod wezwaniem błogosławionej Karoliny Kózkówny w Tychach należy do jasnych, ale zawsze lepiej sprawdzić samemu jak to jest faktycznie. Faktycznie było jasno : ) Pozostała więc jeszcze wstępna wizyta / rozpoznanie na Paprocanach i można wracać do centrum. A efekty naszego piątkowego spotkania są takie:

Tychy, Fotografia, Sesje Zaręczynowe, Zaręczyny, Zdjęcia Zaręczynowe
Zobacz cały wpis »4 May 2007

Rozmawiając z Olą i Tomkiem usłyszałem, że we Włocławku nie ma fajnych miejsc na zdjęcia, a to niekoniecznie prawda. Pierwsze zdjęcia to jeszcze najprawdziwsza polska zieleń, natomiast tytułowe “kalifornijskie” plenery znaleźliśmy w innej części miasta. W tym drugim przypadku bardzo “pomogło” nam niemiłosiernie ostre popołudniowe słońce. Zapraszam.

Fotografia, Sesje Zaręczynowe, Zaręczyny, Zdjęcia Zaręczynowe, Płock
Zobacz cały wpis »