20 February 2010

Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych informuje, że rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń.

PSFŚ to elitarne grono starannie dobranych firm. Z punktu widzenia Par Młodych Stowarzyszenie jest idealnym miejscem na znalezienie fotografa ślubnego, natomiast z punktu widzenia fotografów – najlepszym miejscem na znalezienie świadomych, szukających najwyższej jakości Klientów.

Chcielibyśmy wzbogacić się o ludzi, będących nie tylko świetnymi fotografami, ale też w nie mniejszym stopniu osobowościami; o ludzi, którzy oprócz znakomitego portfolio chcą coś wnieść do polskiej fotografii ślubnej i do Stowarzyszenia. Zapraszamy więc fotografów o wyrazistym stylu, chętnych do wspólnej pracy.

Fotografów zainteresowanych przystąpieniem do Stowarzyszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Kodeksem Etycznym, które obowiązują wszystkich członków Stowarzyszenia oraz z procedurą i kryteriami przyjęć.

W celu wysłania zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wszystkich, a zwłaszcza Pary Młode, serdecznie zapraszamy na stronę Stowarzyszenia, gdzie można znaleźć informacje o fotografach oraz ich galerie.
2 Responses to “PSFS – rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń :]”

  1. vidi Says:

    Powiem szczerze. Zaglądam tam. To Stowarzyszenie nie wiem czemu ma służyć. Chyba własnemu ekshibicjonizmowi perfekcyjności i artu ślubnego. Niby zawodowcy, a cała ta stronka marna jak nie wiem – jak chcą bentleya wśród mercedesów, to zdecydowanie muszą zapuścić flasha i to w najlepszym wydaniu, coś, co powala na nogi. Mnie to Stowarzyszenie i i ch stronka na nogi nie powala:-)

    Vidi

  2. Piotrek Kaleta Says:

    To Twój punkt widzenia i nikt Ci do niego nie odbierze prawa, ja mam nieco inne przemyślenia w temacie i konsekwentnie zachowam je dla siebie. Poza tym generalnie blog to marne miejsce na takie dyskusje :D

Skomentujesz?